Elegant IV84

Smrková okna s dvoubarevným provedením - zevnitř bezbarvý lak, zvenku barevný odstín dle vzorníku RAL. Vyrábí se v rozměrech na přání zákazníka dle technických možností kování.

Rozměry profilu rámu: 84 x 80 mm. Rozměry profilu křídla: 84 x 80 mm.

MATERIÁL:
čtyřvrstvý lepený smrkový hranol v prvotřídní kvalitě, bez podélného napojení na ploše. U všech lamel delších než 2,5 m se toleruje na ploše 1 spoj.

BARVA:
všechny dřevěné části jsou impregnovány proti hnilobě a plísním. Dvoubarevné provedení - zevnitř bezbarvý lak, zvenku barevný odstín dle vzorníku RAL.

KOVÁNÍ:
okenní kování Sigenia-Aubi s bezpečnostními prvky, nosnost křídla do 120 kg. 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky. Povrchová úprava - stříbrné pokovení. Uzavírací body po 80 cm. Pojistka proti svěšení. Omezovač otevírání na 90°.

BEZPEČNOSTNÍ KLIKY:

barva titanová, bílá, stříbrná, bronzová a šampaňská. Krytky pantů kování v barvě klik bez příplatku.

SKLO:
Izolační trojsklo 4-16-4-16-4, 2x Planitherm Ultra s vrstvou SOFT-COATING, U=0,55 WK-1m-2, Rw= 33dB. Nerezový distanční rámeček mezi skly.

TĚSNĚNÍ:
dvojité celoobvodové v drážce křídla, v rozích pevně spojené, trvale pružné. Barva bílá, tmavě hnědá nebo béžová.

TMEL:
bezbarvý silikonový, trvale pružný.

TERMOOKAPNICE:
hliníková eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu + přídavná okapnice na křídle. Barva okapnic bílá RAL 9016, stříbrná, bronzová, tmavě hnědá, barva koncovek bílá, hnědá, šedá.