Standard termo IV68

Optimální varianta, výborné tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se v rozměrech na přání zákazníka dle technických možností kování.

Rozměry profilu rámu: 68 x 80 mm. Rozměry profilu křídla: 68 x 80 mm.

MATERIÁL:
třívrstvý lepený smrkový/borovicový hranol s podélným napojením na ploše od 300 mm.

BARVA:
všechny dřevěné části jsou impregnovány proti hnilobě a plísním. Finální nástřik provádíme vodou ředitelným lakem nebo barvou dle vzorníku RAL, s příměsí polyuretanu.

KOVÁNÍ:
okenní kování Sigenia-Aubi, nosnost křídla do 120 kg. 4 polohy otevírání pomocí jedné kliky. Povrchová úprava - stříbrné pokovení. Uzavírací body u varianty OS na straně kliky a v horní části křídla, u varianty O na straně kliky. Pojistka proti svěšení. Prodloužení od šířky a výšky 1.650 mm rozměru rámu okna.

BEZPEČNOSTNÍ KLIKY:
barva titanová, bílá, stříbrná, bronzová a šampaňská. Krytky pantu kování za příplatek.

SKLO:
Izolační dvojsklo 4-16-4, Planitherm Ultra s vrstvou SOFT-COATING a s nerezovým distančním rámečkem mezi skly U=1,1 WK-1m-2. RW = 32 dB. Bez příplatku na přání sklolaminátový distanční rámeček SWISSPACER v barvě světle nebo tmavě hnědé.

TĚSNĚNÍ:
celoobvodové v drážce křídla, v rozích pevně spojené, trvale pružné. Barva bílá, tmavě hnědá, béžová.

TMEL:
bezbarvý silikonový, trvale pružný.

TERMOOKAPNICE:
hliníková eloxovaná s úplným přerušením tepelného mostu + přídavná okapnice na křídle. Barva okapnic bílá RAL 9016, stříbrná, bronzová, tmavě hnědá, barva koncovek bílá, hnědá a šedá.

standard thermo 68