Zateplování fasád

Naše firma R.M.S.-okna a stínící technika s.r.o. se stala partnerem společnosti Meffert – specialisté na barvy, nátěry, fasády a zateplení budov

Vítejte na stránkách společnosti Meffert. Jsme předním dodavatelem komplexního sortimentu z oblasti stavební chemie včetně speciálních produktů, zateplovacích systémů a průmyslových nátěrů. Námi dodávané barvy, omítkové prostředky, lazury, průmyslové nátěry a renovační materiály pochází z německé mateřské firmy Meffert AG, která má více než padesátiletou tradici v dané oblasti a patří k předním společnostem tohoto zaměření v Evropě, a to navíc s celoevropskou obchodní působností.

Firemní logo barevného ježka, symbolu ochrany životního prostředí a barevnosti, se na území Čech a Moravy objevilo již v roce 1992. Během našeho dlouholetého působení na českém trhu jsme uskutečnili velké množství zakázek, u kterých klademe důraz především na kvalitu a spokojenost zákazníků. Jsme rádi, když jejich reference mohou mluvit za nás. Odbornost našich pracovníků je základem úspěchu celé firmy a proto se vždy snažíme, abychom vám byli nápomocni při výběru ideálního materiálu pro vaše fasády, lazury, omítky, průmyslové nátěry, malby a zateplovací systémy.

Omítky, barvy, nátěry a zateplení 

Mimo to je cílem společnosti především snaha o neustálé rozšiřování služeb a celkové přiblížení směrem k zákazníkovi. Z tohoto důvodu jsme pro vás otevřeli internetový obchod. Tento jednoduchý způsob obchodování s naší společností je určen pro co nejširší okruh zákazníků. Veškeré informace o internetovém obchodu naleznete na webových stránkách

Nabídka firmy Meffert je charakteristická svým hospodárným řešením, kvalitou, funkčními vlastnostmi, nižší spotřebou a snadnou dostupností. Veškeré tyto přednosti jsou spojeny v produktech značky Düfa, jejichž jsme hlavním distributorem. Jedná se především o moderní nátěrové hmoty do interiéru a na fasádu, fasádní omítky, průmyslové nátěry tónovací barvy a lazury. Díky spolupráci s prověřenými a certifikovanými značkami dokážeme pro vaši stavbu najít vždy to nejideálnější řešení.

Umožníme Vám také velmi kvalitně a levně zateplit váš dům za využití programu „Zelená úsporám“.