RMS okna a stínící technika Plzeňrms@rms-okna.cz
RMS okna a stínící technika Plzeň377 423 245 RMS okna a stínící technika Plzeň608 978 556

O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, prosím, abych Vám tímto krátce představil firmu R.M.S. - okna a stínící technika, zabývající se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, stínící a roletové techniky z materiálů od předních evropských výrobců.

Za dvacetipětiletou dobu existence firmy jsme realizovali již tisíce projektů, které přispěly ke zlepšení architektonického vzhledu domů i prostředí v interiérech. V duchu nabídky zabezpečení komplexních dodávek jsme schopni Vám nabídnout kvalitní špičkové výrobky s certifikáty. Všechny výrobky dodáváme v libovolných rozměrech, tvarech a barvách dle Vašeho požadavku. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem pevně věříme, že našimi výrobky, zajímavými nápady a obchodní nabídkou plně uspokojíme i Vaše náročné požadavky. Děkujeme Vám za projevený zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Miroslav Růžička

majitel firmy.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Řekli o nás

Kateřina P.
před měsícem


Se společností RMS mám dlouholeté dobré zkušenosti. Mají velice profesionální přístup, dobré ceny a hlavně zajišťují nejen nové výrobky, ale i servis. Mohu jen doporučit.
Simona Č.
před 7 měsíci


Dobrý den, k firmě RMS jsme se dostali na doporučení kamarádky a od té doby už jinou firmu nehledáme, ať už potřebujeme nové žaluzie, či opravit stávající, seřídit okna a dveře doma, nebo i zasklít celý balkon - atypický ze 3 stran otevřený a získat tak zimní zahradu a krásný prostor k užívání, který nám navíc teď i při slunném počasí vytápí byt :). Veškeré práce jsou prováděny na výbornou, stejně tak i probíhá komunikace s firmou. Všichni jsou milí, příjemní, po práci si po sobě uklidí, veškerý odpad odvezou. Škoda, že je tady možnost jen 5ti hvězdiček - pro mne by nestačilo deset, jsou opravdu spolehliví!!!! Děkujeme!
Pavel V.
před 2 týdny


Naprostá spokojenost. Profesionální práce všech z RMS, od vedení až po montérky. Vřele doporučuji.

RMS okna a stínící technika - specialisté na řešení vašeho bydlení - Dopravní 6, 318 00 Plzeň