RMS okna a stínící technika Plzeňrms@rms-okna.cz
RMS okna a stínící technika Plzeň377 423 245 RMS okna a stínící technika Plzeň608 978 556

O společnosti

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, prosím, abych Vám tímto krátce představil firmu R.M.S. - okna a stínící technika, zabývající se výrobou, prodejem a montážemi solárních teplovzdušných kolektorů, oken, dveří, stínící a roletové techniky z materiálů od předních evropských výrobců.

Za dvacetipětiletou dobu existence firmy jsme realizovali již tisíce projektů, které přispěly ke zlepšení architektonického vzhledu domů i prostředí v interiérech. V duchu nabídky zabezpečení komplexních dodávek jsme schopni Vám nabídnout kvalitní špičkové výrobky s certifikáty. Všechny výrobky dodáváme v libovolných rozměrech, tvarech a barvách dle Vašeho požadavku. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem pevně věříme, že našimi výrobky, zajímavými nápady a obchodní nabídkou plně uspokojíme i Vaše náročné požadavky. Děkujeme Vám za projevený zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem

Miroslav Růžička

majitel firmy.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Řekli o nás

Jiří M.
před rokem


Dodávka a instalace PVC-okna v Železné Rudě Dobrá a účelná komunikace už při vlastním zaměřením okna. Perfektní demontáž starého i instalace nového okna ... zkušenosti a zručnost jsou poznat. Úklid a odvoz odpadu, veškeré dokumenty ok. Takovým lidem s radostí uděláte kávu (:-))
Soňa V.
před 2 lety


Maximální spokojenost.Rychlé řešení našeho problému opravy okna po jiné firmě.Vstřícné jednání,ochota najít co nejlepší řešení ,precizně odvedená práce.
Vasil F.
před 2 lety


Naprosto profesionální přístup montáž, následný úklid, a vše za velmi rozumnou cenu, jen více takovýchto řemeslníků co rozumí své práci.

RMS okna a stínící technika - specialisté na řešení vašeho bydlení - Dopravní 6, 318 00 Plzeň