RMS okna a stínící technika Plzeňrms@rms-okna.cz
RMS okna a stínící technika Plzeň377 423 245 RMS okna a stínící technika Plzeň608 978 556

Garážová vrata

Garážová sekční vrata TRIDO

Sekční vrata se skládají ze sekcí, horizontálních a vertikálních kolejnic a navíjecího mechanismu. Tyto vrata jsou vyrobena z nejkvalitnějších evropských komponentů. Vrata mohou být v kazetovém či lamelovém provedení. Sekce jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného plechu s práškovým nástřikem a jsou vyplněny tvrzenou polyuretanovou pěnou. Jsou standardně dodávány v bílé a hnědé barvě, ale je možno je dodat i v imitaci dřeva nebo barvě RAL. Tento výrobek se vyznačuje především elegancí vzhledu, vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Garážová vrata Plzeň

Pro všechny typy garáží

Vrata se vysouvají pod strop, zavírají se lehce
a tiše. Nabízíme ve dvojím provedení
s jednoduchým, nebo dvojitým pláštěm (zateplené).
Ve spojení s dálkově ovládaným motorovým pohonem získáte maximální komfort.

Garážová vrata Plzeň

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata, díky konstrukčnímu řešení, zabírají velice malý prostor u stropu garáže. Vrata jsou dodávány s hliníkovou lamelou (vyplněnou polyuretanovou pěnou) typu M 511 pro menší vrata a lamelou typu T 77 pro větší rozměry. Tvarování, tloušťka hliníkové stěny lamely a pěnová výplň dávají lamelám pro rolovací vrata vysokou stabilitu. Povrchová úprava lamel je provedena vysoce kvalitním vícestupňovým lakem a jsou dodávány v 9-ti barevných provedeních u obou typů. Boxy a vodící lišty mohou být v bílém, hnědém popřípadě RAL provedení. Vrata jsou ovládána elektrickými trubkovými motory, které řídí tlačítkové, klíčové nebo dálkové spínače.

Garážová vrata rolovací Plzeň

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou vyráběna standardně s výplní trapézovým plechem - žárově pozinkovaná, s motivem svislé drážky, barevné provedení dle RAL 9016,8014.

Vrata jsou vyráběna jako neizolovaná, uzamykání je dvoubodové. Další typy výplně jsou možné v kazetě, vodorovná drážka, dřevěná výplň. Ovládání ruční nebo s el. pohonem na stropní konstrukci.

Garážová vrata výklopná Plzeň

Máte zájem o garážová vrata? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Řekli o nás

Kateřina P.
před měsícem


Se společností RMS mám dlouholeté dobré zkušenosti. Mají velice profesionální přístup, dobré ceny a hlavně zajišťují nejen nové výrobky, ale i servis. Mohu jen doporučit.
Simona Č.
před 7 měsíci


Dobrý den, k firmě RMS jsme se dostali na doporučení kamarádky a od té doby už jinou firmu nehledáme, ať už potřebujeme nové žaluzie, či opravit stávající, seřídit okna a dveře doma, nebo i zasklít celý balkon - atypický ze 3 stran otevřený a získat tak zimní zahradu a krásný prostor k užívání, který nám navíc teď i při slunném počasí vytápí byt :). Veškeré práce jsou prováděny na výbornou, stejně tak i probíhá komunikace s firmou. Všichni jsou milí, příjemní, po práci si po sobě uklidí, veškerý odpad odvezou. Škoda, že je tady možnost jen 5ti hvězdiček - pro mne by nestačilo deset, jsou opravdu spolehliví!!!! Děkujeme!
Pavel V.
před 2 týdny


Naprostá spokojenost. Profesionální práce všech z RMS, od vedení až po montérky. Vřele doporučuji.

RMS okna a stínící technika - specialisté na řešení vašeho bydlení - Dopravní 6, 318 00 Plzeň