RMS okna a stínící technika Plzeňrms@rms-okna.cz
RMS okna a stínící technika Plzeň377 423 245 RMS okna a stínící technika Plzeň608 978 556

Plastová okna

Plastová okna - moderní, levné a kvalitní řešení 

Přemýšlíte o výměně starých oken? Stavíte nový rodinný dům? Plastová okna jsou moderní, levné a kvalitní řešení! Vysoká oblíbenost plastových oken je také díky dobrým uživatelským vlastnostem.

Plastová okna PlzeňPlastová okna Veka Plzeň

Extrémně zatížitelná a odolná okna

Plastová okna jsou odolná proti mechanickým vlivům, jsou extrémně zatížitelná a ani po mnoha letech neztrácejí své vlastnosti (jako odolnost vůči světelným a povětrnostním vlivům, svůj tvar, zdravotní nezávadnost).

Zároveň si pak plastová okna doživotně ponechávají svou barevnost, snadnou a nenáročnou údržbu.

Profesionální montáž oken

Naše firma nabízí čtyř až šesti komorová plastová okna v různých barevných odstínech počínaje nadčasovou bílou až po dřevěný dekor ( zlatý dub, tmavý ořech, tmavý dub, kirsch-douglasie, oregon, mahagon, palisandr...). Další barvy jsou možné na požádání.

Okna jsou dodávána s izolačními skly skládajícími se ze dvou nebo více tabulí plochého skla.

Klademe důraz na na profesionalitu, solidní vystupování a kvalitu práce.

Jsme schopni nabídnout komplexní služby v oblasti montáže plastových oken, se kterými budou všichni naši zákazníci spokojeni.

 

Profilový systém GEALAN 

Profilové systémy GEALAN S8000 IQ74, GEALAN S9000 IQ 83 v provedení s rovným nebo s plošně odsazeným obloukovým tvarem křídla.

Plastová okna PlzeňPlastová okna Plzeň

Profilový systém VEKA

 

VEKA SOFTLINE MD 82                                                       

Profilový systém v provedení s rovným tvarem křídla
Koeficient tepelné vodivosti okna Uw 0,73 W/m 2 K
Počet komor: 6           Zasklení Ug 0,7-0,5 W/m 2 K
Stavební hloubka je 82 mm
Systém se středovým těsněním (3 těsnění)                                                  

Dveře vnitřní

 

Kování Siegenia – snadné sklopení, otevření a uzavření

Systém otevíravě sklopného kování pro okna ze dřeva a plastu Siegenia, který je odbornou veřejností hodnocen jako nadstandardní řešení pro všechny tvary a velikosti oken.

Veškeré díly jsou propojeny tzn. jedná se o centrální závěrový systém. Již v základním provedení nabízí skladba kování Siegenia vysokou míru zabezpečení. Toto kování nabízí vysoký komfort ovládání a zároveň umožňuje do systému integrovat mechanické a elektronické prvky kování jako např. hlásiče vloupání, prvky pro řízení termostatů, větracích systémů atd. Elegantní, matná stříbrná povrchová úprava činí Siegenia nezaměnitelným. K tomu je nutné přičíst přesvědčivé montážní výhody a možnost použití tohoto typu kování pro nejrůznější tvary a velikosti oken.

  • Bezpečnostní prvky součástí již základní skladby kování
  • Komfortní a s dlouhou životností
  • Jednoduchá montáž
  • Rozsáhlý program příslušenství

Kování - plastová okna PlzeňKování - plastová okna PlzeňKování - plastová okna PlzeňKování - plastová okna PlzeňKování - plastová okna Plzeň

.

Izolační sklo

Izolační skla se skládají ze dvou nebo více tabulí plochého skla, jejichž vzdálenost je vymezována různě širokými distančními profily. Tyto hliníkové profily jsou plněny vysoušecím prostředkem, který zabraňuje vzniku vlhkosti a kondenzaci vodních par. Spojení skel je provedeno organickým trvale plastickým tmelem, který zabraňuje pronikání vlhkosti do dutin. Vnější okraj izolačního skla je utěsněn trvale pružným tmelem s výbornými fyzikálně-
mechanickými vlastnostmi. Takto vyrobená izolační skla v kombinaci s různými speciálními skly, rozdělujeme do následujících skupin:

  • standardní izolační skla
  • izolační trojskla s vyšší tepelnou izolací Ug 0,5
  • protisluneční izolační skla
  • izolační skla s bezpečnostní charakteristikou
  • zvukově izolační skla

Barvy

Plastová okna a profily se vyrábějí kromě nadčasové bílé rovněž s dřevěným dekorem.

Zlatý dub
Zlatý dub
Tmavý ořech
Tmavý ořech
Tmavý dub
Tmavý dub
Kirsch-Douglasie
Kirsch-Douglasie
Oregon
Oregon
Mahagon
Mahagon
Palisandr
Palisandr
 

Máte zájem o plastová okna? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Řekli o nás

Simona Č.
před 5 měsíci


Dobrý den, k firmě RMS jsme se dostali na doporučení kamarádky a od té doby už jinou firmu nehledáme, ať už potřebujeme nové žaluzie, či opravit stávající, seřídit okna a dveře doma, nebo i zasklít celý balkon - atypický ze 3 stran otevřený a získat tak zimní zahradu a krásný prostor k užívání, který nám navíc teď i při slunném počasí vytápí byt :). Veškeré práce jsou prováděny na výbornou, stejně tak i probíhá komunikace s firmou. Všichni jsou milí, příjemní, po práci si po sobě uklidí, veškerý odpad odvezou. Škoda, že je tady možnost jen 5ti hvězdiček - pro mne by nestačilo deset, jsou opravdu spolehliví!!!! Děkujeme!
Dagmar D.
před 2 měsíci


Mame od firmy “plisečka” a naprosta spokojenost… moc prijemny personal i montaz super a ani po roce uzivani neni jediny problem. Moc dekujeme. Urcite se jeste zastavime:)
Jiří M.
před rokem


Dodávka a instalace PVC-okna v Železné Rudě Dobrá a účelná komunikace už při vlastním zaměřením okna. Perfektní demontáž starého i instalace nového okna ... zkušenosti a zručnost jsou poznat. Úklid a odvoz odpadu, veškeré dokumenty ok. Takovým lidem s radostí uděláte kávu (:-))

RMS okna a stínící technika - specialisté na řešení vašeho bydlení - Dopravní 6, 318 00 Plzeň